DR TABERI ZONE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

auzi ma R.A.W

4 participanți

In jos

auzi ma R.A.W Empty auzi ma R.A.W

Mesaj  Vizitato Joi Noi 13, 2008 11:17 pm

- auzi ... inprimu rand mi futut PC`u ca deaia nu stau nici pe mess ... eu cred ca ma vedeai destul de des pe mess inainte nu ...!!! am incercat sa le trimit mail nu merge ... pe forum nush ce plm are ... imi deschide o pagina alba cand vreau sa le postez ... in fine ... sa revin

-am inceput sa jok ... miai facut acolo 5000 de poze ..c.and inca era respawnu nam av nimik ... dupa asta crize imi face poze nam av nimik ... toate bune si frum ...

-sa inceput serverul now ... nush ce ai si ce teo apucat ... cu ss`urile .. io cu crize am vb ceva de genu ... admini pe noul server sa fie de incredere si plm ... etc ...

- si nush cum ajungi u la concluzia ca are cineva coade ... dak tot teai uitat pe mine ... zimi mai vaz sa trag prin perete sa dau numa head ... sau sa zbor ca superman sau ce plm am facut ... dak chiar te uitai pe mine vedeai ca de fiecare data acelasi kkt il fac dau grenada ... stau la ciupa 10-15 sec la tunel dupa care plec ...

-atata mie de ciuda ca nupot sati trimit pozele ... da nui nimik ca le salvez pe stik sa ti le trimit sa sa le faci tablou ...

-si crize dak citesti asta ... sa sti ca o sa lipsesc cateva zile ... asta insemnand pana maine sau cel tazriu duminik cand imi formatez PC`u ca nam CD cu windows ca ale mele is futute dau erroare dupa instalare ... asa ca imi cer scuze pt absentza de 2-3 zile pe server ... dar nu pot intra ca ma baneaza R.A.W ca is codat rau si mno ...
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty bah

Mesaj  R.A.W Vin Noi 14, 2008 12:49 am

iti zic cat se poate de clar TU NU MAI AI CE CAUTA PE SERVERU !!!

aburelile astea de 2 lei tine-le pentru tine sub capacu la ciorba !!! cu messu si pula mea , team prins pe mess miai dat PULA poze , imi zicea ca domne ca ce POZE ca eu nam intrat pe server de 2 zile , are dovada conversatiei CRYZE care il rog sa puna aicea pozele ca eu nuj cum ...

si acuma imi zici din nou ca TU erai de fapt pe server da nuti mere messu , ma da sa-ti traiasca mata cat mai mintzi ??????
si inca ceva ma doare in pwla cate mii de poze ai tu facute sau de cate ori tiam facut ,,, tiam facut poze , obligatia TA e sa MI LE DAI !!!

si tu daca imi faci poze am OBLIGATIA sa ti le dau , acuma ramai cu banu , si pe server no sa mai joci calmeaza-te , in special ca ADMIN !!!

TEAI LINS PE BOT !! PA pig pig
R.A.W
R.A.W
[ GaBoR ]
[ GaBoR ]

masculin
Numarul mesajelor : 63
Varsta : 33
Mapa Preferata : awp_map
Arma Preferata : awp
Jocul Preferat : cs
Echipa Favorita : Dinamo
Data de inscriere : 27/10/2008

http://muie.mata.ro

Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty Re: auzi ma R.A.W

Mesaj  Vizitato Vin Noi 14, 2008 8:56 am

- te rog eu frumos fara injuraturi adresate la mama cas sensibil si eu nu team injurat ...

- si oricum stai u calm cu fazele ca eu nam ce cauta pe server cas codat ... am pozele si arata data ora etc cand mi leai facut ... si odata ce o sa pot sa le trimit sa sa ti le trimit ... dak nu i le trimit la crize si iti arat ... ca tot nu scapi de mine ... ca nush ce teo apucat asa dintro data ... da in fine ...

- si cat despre banare ... e cam greu pt ca am ip dinamic ... is multe cemi poti face ... dar cu 5-6 comenzi care le sti u ... no sa reusesti niciodata

- si nush ce tot ai scris acolo mai ins sus ca nush ce conversatie ca crize stie ... ca plm ... chiar nam inteles despre ce vb ... intradevar crize stie ca nu jok codat ... aia stiu si eu ... pt ca spre deosebire de tine ... la el se vede ca are experientza in a fi admin/owner etc.

- si ma cand mai prins u pe mine pe mess. ? Smile) =)) ...
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty :))

Mesaj  R.A.W Vin Noi 14, 2008 1:04 pm

sclavule - am conversatia cu tine pe mess , imediat dupa ce TIAM DAT BAN !! PE IDUL TAU !!! ca ziceai ca nu merge messuu =))

apropo , cat despre ip dinamic , nuti facce sperantze Smile))

iar cryz3 mia zis ca cu stima si respect SE PISA PE TINE !!!

ca iam dat conversatia noastra , si a vazut si ce ai scris aicea , si ca esti un bulangiu infect ...

am PRINT SCREEN la ce am vb cu tine pe mess , nu copy/paste sa zica lumea ca am facut eu manevre Wink)
R.A.W
R.A.W
[ GaBoR ]
[ GaBoR ]

masculin
Numarul mesajelor : 63
Varsta : 33
Mapa Preferata : awp_map
Arma Preferata : awp
Jocul Preferat : cs
Echipa Favorita : Dinamo
Data de inscriere : 27/10/2008

http://muie.mata.ro

Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty Re: auzi ma R.A.W

Mesaj  Vizitato Vin Noi 14, 2008 1:27 pm

-deci posteaza si u ... aici pe forum SS`u ala de lai facut sa vad si eu ceam vb aseara cu tine pe mess ca sa mor io de nu is cel mai curios... hai ma coaie ... sa te vad ... ce am vb cu tine ... astept ...

- tu imi zici mie ca ai vb aseara cu mine pe mess ma Smile) vai de pl ta de mincinos Smile) =)) thuamne ce copil ...

- si cik mia dat ban pe id ... ma taci draq ca am dat io disconect sa incerc sati trimit alea pe mail ca mi bulit wainsowsu nu te mai scoate acoma ...


[b]VREAU SA VAD SI EU PRINT SCREEN`u ... :''
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty -----------

Mesaj  R.A.W Vin Noi 14, 2008 5:04 pm

deci 1 la mana ma doare in pwla ce crezi , am vbit cu cryze am stabilit totu !!!

si 2 la mana o sa le posteze el DISEARA !! ca sa te fac de cacat la lume

cacat esti , cacat ramai !1
R.A.W
R.A.W
[ GaBoR ]
[ GaBoR ]

masculin
Numarul mesajelor : 63
Varsta : 33
Mapa Preferata : awp_map
Arma Preferata : awp
Jocul Preferat : cs
Echipa Favorita : Dinamo
Data de inscriere : 27/10/2008

http://muie.mata.ro

Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty Re: auzi ma R.A.W

Mesaj  Vizitato Vin Noi 14, 2008 5:41 pm

-cacat esti u ma cu rasa ta ... bagamash pl`n tine sami bag ... ba avortonule ...naveai cand sa vb cu mine ma ... ca io aseara eram rupt de betie prin cluburi fmm de jogodie ordinara ...

-in fine ... ma pish pe tine ... si pe toata rasa familiei tale ma tigan borat ce esti ... iti era frica ca raman pe locu 1 si nu stiai cum sa ma tragi la fund ma jegule ... bagamash pl`n rasa mati ...

-te crezi bun la cs ... auzii aici ba coaie ... esti vai pl ta la cs ma

-dak era sa jok codat jucam de mult ma ... numai ce sa ma astept de la un incapabil ca tine ... Mie mila de crize ca vrea sa faca serverul frumos ... da ce plm sa faca cu admini ca tine ... sti 4 comenzi de amx ... dak le sti si pe alea ...

- si venind vorba sa ne facem de cacat ... nush frate care e mai de kkt dintre noi... cand era serveru de respawn o trebuit crize sa schimbe amx`u in admin_ doar ca sa stoi si u sal folosesti ca nu stiai cu amx ... Smile) =)) =))

ASA CA MARSHI IN RASA MATI DE AVORT FACUT PT ALOCATII

-bag pl in el server vroiam doar sal ajut pe crize ... dar nam ce sa fac ... da el baga idiotii in loc de admini

- hai sa fi tu sanatos si sati moara familia in chinuri ca eu am plecat si de pe forum


-SI SA STI SI U MA DAK ERAM CODAT NU MA ZBATEAM ATATA SA TYE FAC SA INTELEGI ... DAR VAD CA NU POTI VORBI CU COPII CARE DAU DE CS ...

---------------> Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool <---------------


PS. Nu te obosi sa scri ca am sters forumu si numi prea pasa ce mai zici .... ahahahahahahaha MARSH!!!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty mortiimatii

Mesaj  R.A.W Sam Noi 15, 2008 11:34 am

ma bagatiai pula in mortii matii de cacat

pai normal ca nu are cum sa faca srv frumos cu niste cacati de amini CA TINE care joaca cu coduri , bagatiai pula in mata te credeai player cu wall , nai dat niste poze

fututi mortii matii in gat de tzaran obosit si ordinar

ce vorbe ai in tine , va dat si voua drumu la net acolo la vacari la tzarani prosti

ai belit pula , pa server , pa forumn !!!!!!!!!!!!!!1
R.A.W
R.A.W
[ GaBoR ]
[ GaBoR ]

masculin
Numarul mesajelor : 63
Varsta : 33
Mapa Preferata : awp_map
Arma Preferata : awp
Jocul Preferat : cs
Echipa Favorita : Dinamo
Data de inscriere : 27/10/2008

http://muie.mata.ro

Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty Re: auzi ma R.A.W

Mesaj  coco Dum Noi 16, 2008 9:52 pm

auzi ma R.A.W Www.imageshack

auzi ma R.A.W Www.imageshack

auzi ma R.A.W Www.imageshack

coco

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 35
Mapa Preferata : assault_necro
Arma Preferata : AWP-AKA47
Jocul Preferat : CS
Echipa Favorita : [b]Steaua
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty Topic Closed!!

Mesaj  NitrO Lun Noi 17, 2008 8:01 pm

Topic Closed!!
NitrO
NitrO
[ GaBoR ]
[ GaBoR ]

masculin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 32
Mapa Preferata : de_dust2
Arma Preferata : ak47
Jocul Preferat : Counter-Strike
Echipa Favorita : Steaua
Data de inscriere : 09/11/2008

http://www.taberi.tk

Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty Re: auzi ma R.A.W

Mesaj  Cryz3 Mier Noi 19, 2008 9:46 am

Topic Closed!!
Cryz3
Cryz3

Numarul mesajelor : 34
Echipa Favorita : Steaua
Data de inscriere : 26/10/2008

Sus In jos

auzi ma R.A.W Empty Re: auzi ma R.A.W

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum